Nedir?

Sonaspray derzsiz uygulanarak dekoratif çözümler oluşturan, yüksek uygulama hızına sahip, yangına dayanıklı, farklı renk ve dokuları bulanan, yüksek performanslı bir akustik kaplama malzemesidir.

K13 markası ile Sonaspray 1960’lı yıllardan bugüne, Houston A.B.D. merkezli International Cellulose Corporation garantisi ile üretilmekte ve dünya çapında yaygın olarak uygulanmaktadır.

Farklı renk ve doku seçenekleri ile Sonaspray K13 yeni inşaat projelerinin yanısıra kullanılmakta olan mekanların akustik niteliklerinin iyileştirilmesi için avantajlı bir çözümdür.

Sonaspray reverberasyon (yankı) sorunu bulunan ve bu nedenle akustik rahatsızlık oluşturan tüm hacimlerde, akustik niteliği iyileştirmek için kullanılabilir. Oluşturduğu dekoratif çözümler, yüksek ses sönümleme kapasitesi ve yüksek uygulama hızı ile hacim akustiği projelerinin tercih edilen ürünü olan Sonaspray geniş uygulama alanı bulmuştur. Sonaspray eğitim yapıları, ofisler, havalimanları, istasyonlar, restoranlar, kongre merkezleri, oteller, spor tesisleri, dini yapılar, endüstriyel tesisler, TV-Radyo stüdyoları bünyesinde dünya çapında yaygın olarak kullanılan bir üründür.

0.037 W/mK lambda değeri ile Sonaspray, taşyünü, camyünü, XPS ve EPS ile benzer nitelikte etkin bir ısı yalıtımı malzemesidir. Sonaspray, tek katmanlı uygulama ile, yüksek performanslı bir hacim akustiği çözümünü etkin ses ve ısı yalıtımı performansı ile birlikte sunar. 

Adres

Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Mimar Sinan Mahallesi Çolpan Sokak No:2 Daire:6 Çekmeköy İstanbul 34775

Follow Us
Telefon
  • Tel: +90-216-386 16 48
  • Tel: +90-216-386 16 49
  • Fax: +90-216-386 16 39